Jeśli masz zdolności organizacyjne, potrafisz podejmować decyzje, lubisz podróżować, uczyć się języków obcych i chcesz poznać tajemnice sukcesu firm produkcyjnych i transportowych - technik logistyk to kierunek dla Ciebie.


Przejdź na stronę naboru elektronicznego do tego oddziału 

 Logistyka zajmuje się planowaniem, organizowaniem oraz projektowaniem procesów i działań organizacji, jak również zarządza przepływem informacji, towarów i ludzi. Wybierając ten zawód nauczysz się planowania i organizowania procesów zachodzących w firmie. Będziesz umiał gromadzić i wykorzystywać informacje, pozyskiwać kontrahentów, zarządzać czasem, towarami i ludźmi. Poznasz geografię świata i nauczysz się biegle władać językami obcymi, stanowiącymi przepustkę do zawierania umów i kontaktów prywatnych i biznesowych we współczesnym świecie. Logistyka to nowoczesny zawód dla ludzi, którzy chcą odkryć świat i poznać własne możliwości.


 Na kierunku Technik Logistyk uzyskasz 2 kwalifikacje w zawodzie:
Kwalifikacja 1: Obsługa magazynów
Kwalifikacja 2: Organizacja transportu


 UWAGA! JEST TO JEDEN Z NAJBARDZIEJ POSZUKIWANYCH ZAWODÓW W POLSCE I EUROPIE!

Jako absolwent tego kierunku masz więc szansę na zatrudnienie w centrach spedycyjnych, transportowych, dystrybucyjnych. Możesz pracować też w przedsiębiorstwach produkcyjnych, służbach mundurowych, czy firmach zajmujących się organizacją imprez masowych.