LOGISTYCY W PROGRAMIE

Przyszli logistycy z klasy 1l wzięli udział w programie edukacyjnym Młody Lean Lider. Program rozwija uniwersalne kompetencje Lean Thinking poszukiwane przez najlepszych pracodawców. Program edukacyjny składa się z 4 etapów, w których uczniowie pracują wg 10 zasad ciągłego doskonalenia (KAIZEN).

W tym roku szkolnym program realizowany był zdalnie dzięki tablicy MIRO, na której uczniowie mieli do wykonania określone zadanie. Było nim układanie puzzli na czas. Klasa 1l podjęła wyzwanie i przyłączyła się do programu. Uczniowie utworzyli trzy drużyny: PĄCZUSIE, WYBITNE BATONY i TERMINATORZY. Wszyscy mogli sprawdzić się w grupie w jednej z ról: lidera, fotografa, inżyniera procesu i specjalisty procesu. Zadania, grupy wykonały z różnym rezultatem, ale w tym etapie nie chodziło tylko o wykonanie zadania, a o pracę zespołową nad wspólnym osiągnięciem celu. Wynikiem tej pracy w programie była prezentacja podsumowująca 1. etap. Na zdjęciach przedstawiamy slajdy prezentacji grupy TERMINATORÓW, którą zrobiły Natalia Piątek i Patrycja Kozieł.

Gratulujemy podjętego wyzwania i już dzisiaj zachęcamy do udziału w programie Młody Lean Lider w następnym roku szkolnym 2021/2022 obecnych i przyszłych uczniów kierunku Technik logistyk . Szkolnym koordynatorem programu jest mgr Katarzyna Lalik.