Jarmark Świąteczny we Wrocławiu

Jarmark Świąteczny we Wrocławiu

1 grudnia uczniowie klasy 2g (z grupką osób z 3g) byli we Wrocławiu. Program wycieczki przewidywał zwiedzanie Wrocławia - szczególnie jego zabytkowej części z Ostrowem Tumskim na czele; a w drugiej części dnia, po zapadnięciu zmroku, udział - w rozświetlonym tysiącami światełek i pachnącym korzeniami - Jarmarku Bożonarodzeniowym. Oba punkty programu zrobiły na nas wrażenie, uznaliśmy, że Wrocław z całą pewnością, to jedno z najpiękniejszych polskich miast: dumne, z bogatą historią, kolorowe i zadbane.
A jarmark? Migocący, gwarny, pachnący - przywołał najpiękniejsze dziecięce wspomnienia i rozpoczął piękny czas wyczekiwania na najwspanialsze święta
Bo... gdy zapada zmrok - budzą się wrocławskie krasnale, stary latarnik zapala światło... - a wówczas wszystko może się zdarzyć!
Wycieczkę zorganizowała pani Barbara Słonka-Gibas, opiekę nad uczniami sprawowała również pani Jolanta Graczek.